İstanbul Yağ Sanayi

İletişim Bilgileri

Adres: Hadımköy Yolu, 6. Cadde 16. Bölge No: 205, Büyükçekmece, İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 886 1290

Faks Numarası: (0212) 886 1291

Whatsapp'da paylaş

Firma hakkındaki bilgiler

İlgili Kişi: Tayfun Özcan

Firma/Kurum Ünvanı: İstanbul Yağ Sanayi ve Dış Ticaret LTD.ŞTİ.

Web sitesi:

E-mail: iletisim@istanbulyagsanayi.com.tr

İstanbul Yağ Sanayi hakkında


İSTANBUL YAĞ SANAYİ firması olarak Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerinde; Zeller Gmelin , Klüber , Molykote, Omega, Castrol-Optimol, Mobil, Shell, Rocol, Chesterton, Texaco, BP, Petrol Ofisi Hangsterfer’s, ve ForceLine markalarının Endüstriyel Özel Yağ ve Greslerinin satışını yapmaktayız.

Ürün ve marka çeşitliliğimizin yanı sıra, endüstriyel ve özel yağlayıcılar konusundaki teknik bilgi ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizi sizlerle paylaşmak isteriz.

Bölgelerinizde bulunan demir çelik sektöründen gıda sektörüne kadar madeni yağ ve sentetik yağ kullanılan her sektörün ihtiyacını karşılayabilecek ürün ve hizmeti en hızlı ve ekonomik şekilde sunmaktayız.

Satışını yapmakta olduğumuz ürün grupları dünyanın her ülkesinde birçok sektörün ihtiyacına yönelik olarak üretilmekte ve geliştirilmektedir. Çok çeşitli sektörlerde ve dünyanın çoğu ülkesinde faaliyet gösteren markalarımızın bizlere yaptığı tecrübe paylaşımları sayesinde müşterilerimize en uygun hizmeti vermeye gayret etmekteyiz.

Ana hedefimiz mevcut işletmenizde kullanılan tüm yağlama noktalarında ihtiyacınıza göre sizleri satınalma çeşitliliğinden kurtarıp tek bir yağ firmasıyla çalışmanızı sağlamak isteriz. Gerek teknik danışmanlık gerekse ürün danışmanlığı konusunda hizmet vermekten gurur duyarız.

İlgili aramalar

Haritadaki konumu

İstanbul Yağ Sanayi nerede?. Yukarıdaki haritada görüntüleyebilirsiniz.

Yol tarifi

İstanbul Yağ Sanayi yerleşkesine nasıl gidileceğini öğren.

Sokak görünümü

Bu özellik bazı bölgelerde çalışmayabilir.

Görüşler

Görüş yazmak için lütfen giriş yapınız
Giriş yap Üye ol
Çıkış yap

Benzer firma/kurumlar

Diğer firmaları göster